Droomt u ervan om uw eigen zaak op te starten? Wenst u een apart kantoor zodat u van thuis ongestoord kan werken? Dan hebben wij een pand voor u! Niet alleen door de indeling maar ook door de ligging.
Deze woning ligt op wandelafstand van het centrum van Heule en op een boogscheut van Kortrijk. De woning wordt getypeerd door zijn sociale omgeving in de nabijheid van scholen, openbaar vervoer, winkels en belangrijke invalswegen zoals de R8, E403 en de A19.
Bij het binnenkomen treffen we de multifunctionele ruimte (+/-20m²) die zich ontleent als handelsruimte, kantoor, hobbyruimte, speelruimte,.... Daarna gaan we verder naar de lichtrijke woonkamer waar het aangenaam vertoeven is en voldoende ruimte biedt voor een eetplaats en een salon. De leefkeuken, met zicht op de tuin, is vanuit de woonkamer toegankelijk, net als de badkamer, berging en het afzonderlijk een toilet. Op de eerste verdieping vinden we 2 ruime slaapkamers terug. De zolder die we via een vaste trap betreden, kan gemakkelijk omgetoverd worden tot een master bedroom of twee extra slaapkamers.
Verder beschikt deze woning over een leuke zuid-gerichte tuin met overdekt terras, waar kinderen kunnen ravotten terwijl de ouders kunnen genieten binnen hun eigen bubbel.
Kortom een zeer goed onderhouden woning met heel wat mogelijkheden en instapklaar.